Drodzy Pielgrzymi, wracamy do pielgrzymowania

w tych niewątpliwie trudnych czasach, jakich przyszło nam żyć,
w których każdy z nas pragnie powrotu do normalności sprzed czasów pandemii, my postanowiliśmy wyjść Wam naprzeciw i zachęcić do realizacji podróżniczych  marzeń,  a tym samym zaprosić do wspólnego pielgrzymowania.  Jesteśmy przekonani,  że podróżowanie z nami będzie dla Was idealnym sposobem na  oderwanie się  od pandemicznej rzeczywistości i zapewni Wam odpoczynek, na który każdy z nas teraz zasługuje  w sposób szczególny. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W pierwszą podróż zabierzemy Was już początkiem lipca. 

W tym sezonie planujemy odwiedzić Medjugorje, Grecję, Bułgarię, Włochy, Meksyk oraz Ziemię Świętą.

Dlaczego warto wybrać nasze Centrum Pielgrzyma ?

Kto podróżował z nami mamy nadzieję,  iż doskonale  zna odpowiedź na powyższe pytanie. Nasze pielgrzymki i wycieczki są doskonale zorganizowane, pełne niezapomnianych wrażeń i atrakcji. 

Pragniemy jednak jeszcze dodać  w tym miejscu,  że pomimo wzrostu cen towarów i usług,  który obserwujemy w ciągu ostatnich miesięcy,  nasze ceny pozostają niezmienne. Co to oznacza w praktyce?  Koszty wycieczek autokarowych, które proponowaliśmy Państwu w poprzednim sezonie 2020, pozostają takie same !

Jesteśmy Biurem wiarygodnym i cieszymy się zaufaniem naszych klientów.  Gdy czas pandemii przeszkodził w naszych działaniach,  każdy z klientów otrzymał  natychmiastowy zwrot wpłaconych pieniędzy

Staramy się, aby każdy z Was, Drodzy Pielgrzymi wspominał podróże oraz współpracę  z naszym Centrum Pielgrzyma z radością
i satysfakcją. Chcemy zabierać Was w najpiękniejsze zakątki świata, przybliżając tym samym do Pana, bo ,,z wielkości i piękna stworzeń poznaje się ich Stwórcę „.  

Zachęcamy do śledzenia bieżących doniesień nt. zagrożenia epidemicznego. Szczegółowe informacje na temat podróżowania do poszczególnych państw, obowiązujących obostrzeń oraz wskazówki dotyczące bezpieczeństwa podróży znajdą Państwo na stronach „Informacje dla podróżujących” oraz „Koronawirus – podróże za granicę”.

Dodatkowo, Drodzy Pielgrzymi zachęcamy Was do wykupienia ubezpieczenia turystycznego, które zagwarantuje Wam zwrot kosztów wyjazdu w przypadku rezygnacji z podróży. Z uwagi na czas pandemii i związane z tym nieprzewidziane sytuacje losowe, skłaniamy się ku temu, aby każdy z podróżujących posiadał powyższe ubezpieczenie. Ubezpieczenie można wykupić w naszym biurze.

Zatem do zobaczenia na pielgrzymkowym szlaku!