Kilka słów o nas

Mamy zaszczyt powitać Państwa na naszej stronie internetowej.

Centrum Pielgrzyma ,,W drogę z nami” już po raz kolejny zaprasza Was do wspólnego podróżowania i poznawania najpiękniejszych zakątków już nie tylko Europy, ale i całego świata.

Historia Centrum Pielgrzyma swój początek wzięła w 2007 roku w Pewli Wielkiej. Wtedy to po raz pierwszy ks. Proboszcz Jerzy Kolasiński zorganizował dla swoich Parafian pielgrzymkę do Medjugorie. I tak to wszystko się zaczęło...

Dziś w naszej ofercie znajdą już Państwo wiele wyjazdów oferujących podróże m.in. do wspomnianej wcześniej Medjugorie, Włoch, Bułgarii, Grecji, Portugalii, Ziemi Świętej, a nawet do… Meksyku.

W naszych ofertach znajdą Państwo nie tylko propozycje pielgrzymek, ale i wyjazdów wypoczynkowych oraz objazdowych.

Dysponujemy pięcioma autokarami. Nasze pojazdy są nowoczesne i w pełni komfortowe, a przy tym dostosowane do dłuższych podróży. Znajduje się w nich klimatyzacja, rozkładane fotele, WC, sprzęt RTV i inne udogodnienia.

Chcąc być dla Państwa idealnym partnerem w podróży staramy wyróżniać się profesjonalizmem i otwartością na potrzeby klienta.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim oferujemy wycieczki w możliwie najniższych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z Państwa jest dla nas wyjątkowy, co staramy się podkreślać w trakcie wspólnego podróżowania!

Zdobyte doświadczenie pozwala nam ciągle się rozwijać. Zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni wciąż motywuje nas do ciągłej pracy i udoskonalania.

Tym samym oferta Centrum Pielgrzyma z roku na rok staje się coraz bogatsza i atrakcyjniejsza. Naszym celem jest przede wszystkim spełnianie Państwa podróżniczych marzeń i tworzenie niezapomnianych wspomnień.

Wszystkim Tym, którzy nam zaufali serdecznie dziękujemy i liczymy na Waszą obecność podczas kolejnych wyjazdów! Natomiast, jeśli Państwo nie mieli dotychczas okazji z nami podróżować, gorąco Was do tego zachęcamy!

Do zobaczenia na pielgrzymkowym szlaku…

Z najwyższą przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania pod następującymi numerami telefonów:

33 863 67 36

Biuro plebania w Pewli Wielkiej

600 267 485

Ks. Proboszcz Jerzy Kolasiński

784 404 110

Katarzyna Biegun

NASZE ATUTY

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze biuro posiada certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej AXA.

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Naszą kadrę stanowią doświadczeni piloci, przewodnicy oraz duszpasterze.

DOŚWIADCZENIE

W trakcie wieloletniej działalności z naszych usług skorzystały tysiące osób.

SPRAWDZONA OFERTA

Przygotowując turystyczne starannie wybieramy hotele i obiekty turystyczne.

PRZYSTĘPNE CENY

Turnusy są tak skalkulowane, aby zapewnić klientom przyjazną cenę.

RADOŚĆ Z PIELGRZYMOWANIA

Dołącz do grona zadowolonych klientów. Zapoznaj się z liczni rekomendacjami.