Medjugorje weekend majowy

Mostar - Dubrownik - Spilit - Trogir - Sarajewo - Gradać - Makarska Riwiera

KOSZT WYJAZDU:

1490 zł

Termin 8-dniowej wycieczki

 • 30.04 – 07.05.2022 r.

Osoby wyjeżdżające muszą być zaszczepione na Covid-19.

Wszystkie pokoje 2/3-osobowe z łazienkami i klimatyzacją !!!

Przy zapisie należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 400 zł.
Dopłaty do wyjazdu dokonujemy do 30 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Możliwość wyjazdu na ważny dowód osobisty lub paszport. Dzieci i młodzież do 18 roku życia na paszport lub dowód tymczasowy.

Uwaga! Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe do kraju (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą one ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

W RAMACH KOSZTÓW GWARANTUJEMY:

 • Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, WC, DVD, rozkładane i rozsuwane fotele),
 • opiekę pilota – przewodnika,
 • ubezpieczenie KL 200 000 zł i NNW 10 000 zł oraz ubezpieczenie od chorób przewlekłych
 • 6 noclegów ( pokoje 2/3- osobowe z klimatyzacją, ręcznikami oraz szafkami na odzież),
 • wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji,
 • wycieczkę do Dubrownika,
 • wyjazd do Mostaru,
 • wyjazdy nad Morze Adriatyckie.

PRZY ZAPISIE PODAJEMY:

 • nazwisko i imię,
 • datę urodzenia,
 • adres zamieszkania,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail.

Dodatkowo płatne 70€: zwiedzanie Wodospadów Krka, całodniowy rejs statkiem z wyżywieniem, wspólne grillowanie, opłaty miejscowych przewodników, parkingi oraz opłata za wjazd autokarem do Dubrownika, Splitu i Trogiru.

Uwaga! Porady medyczne klient pokrywa we własnym zakresie, pobiera za nie fakturę i po powrocie do kraju ubiega się o zwrot pieniędzy od ubezpieczyciela.

Prosimy o ograniczenie gabarytów bagażu oraz jego ciężaru – do 25 kg.

PROGRAM WYJAZDU:

1. DZIEŃ: POLSKA – CHORWACJA
6.45 – Zbiórka na parkingu parafialnym, pakowanie bagaży.
7.00 – Msza Św. rozpoczynająca pielgrzymkę. Wyjazd ok. godz. 8.00.
Przyjazd do hotelu w Chorwacji. Obiadokolacja. Nocleg.

2. DZIEŃ: WODOSPADY KRKA – MEDJUGORJE Śniadanie. Przejazd nad Wodospady Krka. Spacer po jednym z najpiękniejszych zakątków Chorwacji, w którym znajduje się 7 jezior oraz soczysta zieleń. Wspaniały spektakl przyrody podziwiać można z licznych punktów widokowych. W godzinach popołudniowych przyjazd do Medjugorje, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg

3. DZIEŃ: MEDJUGORJE Śniadanie, następnie możliwość uczestnictwa w Drodze Krzyżowej na Górze Kriżevac (dla chętnych). Przyjazd do Medjugorje połączony ze zwiedzaniem, modlitwą i zakupami. Obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ: MEDJUGORJE – DUBROWNIK Po śniadaniu wyjazd do Dubrownika zwanego „perłą Adriatyku”. Zwiedzanie miasta z miejscowym przewodnikiem. Przejazd na piękną plażę w okolicy Dubrownika.
W godzinach wieczornych powrót na obiadokolację. Nocleg.

5. DZIEŃ: MEDJUGORJE – SPLIT – TROGIR Śniadanie. Wyjście na Górę Podbrdo – wspólna modlitwa różańcowa (dla chętnych). Przejazd do Splitu, zwiedzanie Pałacu Dioklecjana. Spacer ulicami Splitu. Przejazd do Trogiru, miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie Starego Miasta z katedrą św. Wawrzyńca. Czas wolny. Przejazd do Medjugorje. Obiadokolacja i nocleg.

6. DZIEŃ: MEDJUGORJE – MOSTAR - SARAJEWO Śniadanie. Wyjazd do Mostaru i zwiedzanie słynnego Mostu na Neretwie. Spacer ulicami miasta, czas wolny. Przejazd do Sarajewa – stolicy Bośni i Hercegowiny. Zwiedzanie zabytkowego centrum miasta – m. in. meczetu Gazi Husrev-beja, cerkwi prawosławnej Archaniołów Gabriela i Michała oraz Latinskiego Mostu - miejsce zamachu na arcyksięcia Ferdynanda. Sercem Sarajewa od wieków pozostaje Bascarsija - turecki bazar z tradycyjnymi warsztatami rzemieślniczymi w wąskich uliczkach, sukiennicami oraz restauracjami. Przejazd do Medjugorje. Obiadokolacja i nocleg.

7. DZIEŃ: MEDJUGORJE – REJS STATKIEM - GRADAĆ Pakowanie bagaży. Śniadanie. Przejazd nad Adriatyk i całodzienny rejs statkiem na wyspę Korcula, połączony z wypoczynkiem i posiłkiem na statku. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.

8. DZIEŃ: POLSKA Powrót do kraju ok. godziny 10.00.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe nie można otrzymać zwrotu wpłaconej gotówki – na swoje miejsce należy znaleźć inną osobę. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu, terminu bądź odwołania wyjazdu z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników. W sytuacji drastycznych wzrost cen paliwa oraz kursu euro cena może ulec zmianie !!!

Biuro zastrzega sobie prawo zmian w programie!

ZAPRASZAMY DO PIELGRZYMOWANIA