Medjugorje – weekend majowy

MOSTAR, DUBROWNIK, SPLIT, TROGIR, GRADAĆ, OMIŚ

KOSZT WYJAZDU:

1790 zł

Terminy 8 – dniowego wyjazdu

 • 27.04 – 04.05.2024 r.

NOWOŚĆ: Noclegi w centrum Medjugorje, hotel ****, pokoje dwuosobowe z klimatyzacją!!!

Przy zapisie należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 500 zł.
Dopłaty do wyjazdu dokonujemy do 30 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Możliwość wyjazdu na ważny dowód osobisty lub paszport. Dzieci i młodzież do 18 roku życia na paszport lub dowód tymczasowy.

W RAMACH KOSZTÓW GWARANTUJEMY:

 • przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, DVD, WC, rozsuwane fotele),
 • opiekę pilota, przewodnika,
 • ubezpieczenie KL 200 000 zł i NW 10 000 zł oraz ubezpieczenie od chorób przewlekłych,
 • 6 noclegów ( pokoje 2/3- osobowe z klimatyzacją, ręcznikami oraz szafkami na odzież),
 • wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji,
 • wycieczkę do Dubrownika,
 • wyjazd do Mostaru,
 • wyjazdy nad Morze Adriatyckie.

PRZY ZAPISIE PODAJEMY:

 • Nazwisko i imię,
 • datę urodzenia,
 • adres zamieszkania,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail.

Dodatkowo płatne 70€: zwiedzanie Wodospadów Krka, przepłyniecie łodziami po Cetinie w Omisiu, opłaty miejscowych przewodników, parkingi oraz opłata za wjazd autokarem do Dubrownika, Splitu i Trogiru.

Uwaga! Porady medyczne klient pokrywa we własnym zakresie, pobiera za nie fakturę i po powrocie do kraju ubiega się o zwrot pieniędzy od ubezpieczyciela.

Prosimy o ograniczenie gabarytów bagażu oraz jego ciężaru – do 25 kg.

PROGRAM WYJAZDU:

1 DZIEŃ: POLSKA – CHORWACJA
6.45 – Zbiórka na parkingu parafialnym, pakowanie bagaży.
7.00 – Msza Św. rozpoczynająca pielgrzymkę. Wyjazd ok. godz. 8.00.
Przyjazd do hotelu w Chorwacji. Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ: WODOSPADY KRKA – MEDJUGORJE Śniadanie. Przejazd nad Wodospady Krka. Spacer po jednym z najpiękniejszych zakątków Chorwacji, w którym znajduje się 7 jezior oraz soczysta zieleń. Wspaniały spektakl przyrody podziwiać można z licznych punktów widokowych. W godzinach popołudniowych przyjazd do Medjugorje, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ: MEDJUGORJE Śniadanie, następnie możliwość uczestnictwa w Drodze Krzyżowej na Górze Kriżevac (dla chętnych). Przyjazd do Medjugorje połączony ze zwiedzaniem, modlitwą i zakupami. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: MEDJUGORJE – DUBROWNIK Po śniadaniu wyjazd do Dubrownika zwanego „perłą Adriatyku”. Zwiedzanie miasta z miejscowym przewodnikiem. Przejazd na piękną plażę w okolicy Dubrownika.
W godzinach wieczornych powrót na obiadokolację. Nocleg.

5 DZIEŃ: MEDJUGORJE – SPLIT – TROGIR Śniadanie. Przejazd do Splitu, zwiedzanie Pałacu Dioklecjana. Spacer ulicami Splitu. Przejazd do Trogiru, miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie Starego Miasta z katedrą św. Wawrzyńca. Czas wolny. Przejazd do Medjugorje. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ: MEDJUGORJE – MOSTAR Śniadanie. Wyjście na Górę Podbrdo – wspólna modlitwa różańcowa (dla chętnych). Wyjazd do Mostaru i zwiedzanie słynnego Mostu na Neretwie. Spacer ulicami miasta, czas wolny. Przejazd do Medjugorje, czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ: MEDJUGORJE – OMIŚ Pakowanie bagaży. Śniadanie. Przejazd do Omisia. Czas wolny na rekreację w Omisiu - malowniczym miasteczku z piaszczystą plażą. Wspólny rejs łodziami po Cetinie do Starego Młyna. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.

8 DZIEŃ: POLSKA Powrót do kraju ok. godziny 10.00.

W miarę możliwość uczestnictwo w międzynarodowych Mszach Św. w Medjugorje

UWAGI PRAKTYCZNE: Należy zabrać ze sobą: małą poduszkę i kocyk (do autokaru), nakrycie głowy (ochrona przed słońcem), suchy prowiant na drogę, stroje kąpielowe, olejki i kremy do opalania oraz obuwie ochronne do wody, niezbędne z powodu jeżowców (możliwość kupna w Chorwacji) oraz wygodne, stabilne obuwie niezbędne do wchodzenia na Kriżevac i Podbrdo. Warto zabrać małe radio lub telefon komórkowy ze słuchawkami (możliwość słuchania tłumaczenia Mszy Św. na język polski na częstotliwości 92,7 MHz). W Medjugorje kupujemy za euro i złotówki (nie wszędzie). W Chorwacji kupujemy za kuny.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe nie można otrzymać zwrotu wpłaconej gotówki – na swoje miejsce należy znaleźć inną osobę. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu, terminu bądź odwołania pielgrzymki z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników. W sytuacji drastycznych zmian cen paliwa oraz kursu euro cena może ulec zmianie!

Biuro zastrzega sobie prawo zmian w programie !

ZAPRASZAMY DO PIELGRZYMOWANIA