Wyjątkowa oferta WŁOCHY z wypoczynkiem

Rimini - Loreto – Asyż – Cascia – Rzym – Monte Cassino – Pompeje – Terracina

KOSZT WYJAZDU:

1690 zł

+ 100 euro płatne w autokarze

Termin 9 - dniowej pielgrzymki

 • 18.07 - 26.07.2023 r.
 • 30.07 – 07.08.2023 r.
 • 20.08 – 28.08.2023 r.

Przy zapisie na pielgrzymkę, należy dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 600 zł.
Dopłaty do wyjazdu dokonujemy do 30 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Możliwość wyjazdu na ważny dowód osobisty lub paszport. Dzieci i młodzież do 18 roku życia powinny posiadać paszport lub dowód tymczasowy.

Uwaga! Prosimy mieć na uwadze, że warunki wjazdowe do kraju (m.in. obostrzenia z tytułu Covid-19) mogą one ulegać zmianie. W przypadku konieczności wykonania testu/testów – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie uczestnika. Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

W RAMACH KOSZTÓW GWARANTUJEMY:

 • Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, DVD, WC, rozsuwane fotele),
 • opiekę pilota,
 • ubezpieczenie KL 200 000 zł i NNW 10 000 zł oraz ubezpieczenie choroby przewlekłe,
 • 6 noclegów,
 • wyżywienie: 6 śniadań i 6 obiadokolacji.

PRZY ZAPISIE PODAJEMY:

 • Nazwisko i imię,
 • datę urodzenia,
 • adres zamieszkania,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail.

Uwaga! Porady medyczne klient pokrywa we własnym zakresie, pobiera za nie fakturę i po powrocie do kraju ubiega się o zwrot pieniędzy od ubezpieczyciela.

Prosimy o ograniczenie gabarytów bagażu oraz jego ciężaru – do 25 kg.

PROGRAM WYJAZDU:

1 DZIEŃ: PEWEL WIELKA
11.00 – Zbiórka na parkingu przy kościele w Pewli Wielkiej.
11.30 – Msza Święta rozpoczynająca pielgrzymkę.
13.15 – Wspólny obiad, a następnie wyjazd w kierunku Włoch.

2 DZIEŃ: RIMINI - LORETO W godzinach porannych przyjazd do Rimini. Czas wolny na plażowanie i rekreację. Postój 9 godzin. Przejazd do Loreto - nawiedzenie Bazyliki Loretańskiej, Sanktuarium Domku Świętej Rodziny, w którym według tradycji Archanioł Gabriel zwiastował Maryi przyjście Jezusa na świat. Obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ: LORETO – ASYŻ – CASCIA – FIUGGI Śniadanie. Wyjazd do Asyżu, miasta św. Franciszka. Zwiedzanie Bazyliki Matki Bożej Anielskiej z Porcjunkulą, Bazyliki św. Franciszka, Bazyliki św. Klary,. Spacer ulicami Asyżu, czas wolny. Przejazd do Cascii i zwiedzanie miejsc związanych z życiem św. Rity. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: FIUGGI - TERRACINA - FIUGGI Śniadanie. Przejazd do Terraciny. Czas wolny na odpoczynek i rekreację nad Morzem Tyrreńskim. Przejazd do Fiuggi na nocleg. Obiadokolacja.

5 DZIEŃ: FIUGGI – MONTE CASSINO – POMPEJE – FIUGGI Śniadanie, wyjazd na Monte Cassino – zwiedzanie Bazyliki św. Benedykta i cmentarza żołnierzy polskich. Wyjazd do Pompei – zwiedzanie miasta zastygłego w wulkanicznej lawie. Przejście do Bazyliki Różańcowej. Przejazd do Fiuggi. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ: RZYM – OSTIA - FIUGGI Śniadanie. Przejazd do Ostii. Czas wolny na odpoczynek i rekreacje. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Rzymu.

7 DZIEŃ: FIUGGI – TERRACINA - FIUGGI Śniadanie. Przejazd do Terraciny. Czas wolny na odpoczynek i rekreację nad Morzem Tyrreńskim. Przejazd do Fiuggi na nocleg. Obiadokolacja i nocleg.

8 DZIEŃ: FIUGGI – RZYM Śniadanie. Msza Św., a następnie Anioł Pański z Papieżem Franciszkiem (jeśli będzie taka możliwość). Zwiedzanie Rzymu: Bazyliki św. Piotra – nawiedzenie grobu świętego Jana Pawła II, Koloseum, Forum Romanum, Placu Weneckiego z Ołtarzem Ojczyzny, Kapitolu, Placu Navona, Panteonu, Fontanny di Trevi i Schodów Hiszpańskich. Czas wolny. Wyżywienie we własnym zakresie. W godzinach nocnych wyjazd w kierunku Polski.

9 DZIEŃ: POLSKA Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

 

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w pielgrzymce nie można otrzymać zwrotu wpłaconej gotówki – na swoje miejsce należy znaleźć inną osobę. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu, terminu bądź odwołania pielgrzymki z przyczyn niezależnych od organizatora, tj. w przypadku braku odpowiedniej liczby uczestników. W przypadku drastycznego wzrostu cen paliwa oraz kursu euro cena może ulec zmianie!

Biuro zastrzega sobie prawo zmian w programie !

ZAPRASZAMY DO PIELGRZYMOWANIA